Reklama Współpraca Forum Sitemap
Szukaj: Dodaj wyszukiwarkę do FireFoxa!
Dodaj do ulubionych ustaw jako startową  
Polecamy: Sprzęt do siłowni Wyposażenie siłowni Odżywki i suplementy  
Wdzięk i uroda - Pękające kąciki ust
strona główna FORUM słownik Praca Sprzęt do siłowni
Odchudzanie Fitness - rodzaje ćwiczeń

Diety odchudzające
Odchudzanie to długotrwały proces polegający na zmniejszaniu wagi i masy ciała do stopnia, który nas zadowala. Długość tego procesu zależy od różnych czynników, np. od stopnia zaawansowania nadwagi bądź otyłości, od czynnika wpływającego na pojawienie się nadwagi/otyłości i od zgubnych przyzwyczajeń - stylu życia i upodobań dietetycznych. Walka z nadwagą i otyłością jest często żmudna i monotonna. Odchudzanie to ubytek tkanki tłuszczowej organizmu w skutek dostarczenia mu mniejszej ilości kalorii (w postaci pożywienia) niż wynosi jego dzienne zapotrzebowanie. Jest kilka sposobów dzięki którym powiększa się deficyt kaloryczny. Podstawowym jest stosowanie diety niskokalorycznej.

Dieta wysmuklająca
Dieta szwedzka
Dieta kopenhadzka
Dieta Montignaca
Dieta błyskawiczna
Dieta francuska
Dieta biurowa - 1200 kcal
Dieta jagodowa
Dieta siedmiodniowa
 
Pękające kąciki ust  
Pękające kąciki ust są zmorą dzisiejszej cywilizacji. Zapada na nie co 3 osoba. Nie tylko sprawiają że dolegliwość brzydko wygląda, ale są również dość bolesne zwłaszcza przy jedzeniu, mówieniu i ziewaniu.

Zamiast złościć ich towarzystwo najlepiej pozbyć się go od razu. Zajady są to zakażenia przeważnie paciorkowcowo-gronkowcowe (czasami drożdżakowe) w kącikach ust. Najczęstszym czynnikiem w powstawaniu zajadów są niedobory witaminowe z grupy B (przede wszystkim witaminy B2).

Innymi czynnikami są: źle dobrane protezy zębowe, stany zapalne śluzówek jamy ustnej, niedobory żelaza, jak i również zachwianie flory bakteryjnej po przyjmowaniu antybiotyków.

Leczenie polega na miejscowym stosowaniu maści przyspieszających odbudowę naskórka (maść z witaminą A, maść tranowa, maść Tormentiol), również ważne by do diety wprowadzić produkty bogate w witaminę B2 są to m.in. ciemne pieczywo, ryby, mleczne przetwory, fasola, groch, mięso czerwone - bogate w żelazo.

Główne przyczyny:
* brak starannego mycia zębów po jedzeniu
* częste wymioty
* szybkie odstawianie dziecka od piersi
* za częste podawanie antybiotyków
* przeziębienia

Nie lekceważ zajadów. Kiedy mimo wyleczenia i stosowania diety bogatej w żelazo i witaminy z grupy B zajady wciąż powracają udaj sie do lekarza pierwszego kontaktu. Nawracające zajady mogą być zwiastunem cukrzycy.

 
  Dyscypliny sportowe

Kulturystyka

Strongman

Kick-boxing

UFC

Futbol amerykański

Piłka nożna

Pływanie

Skoki narciarskie
  Pozostałe serwisy

Gastronomia

Suplementacja

Sklepy sportowe

Medycyna sportowa

Plotki sportowe

Turystyka
  Polecane

Urlop, wczasy, wakacje

Odżywki i suplementy

Atlasy treningowe

Fitness kluby i siłownie
Odchudzanie
Odchudzanie polega na zmniejszaniu wagi i masy ciała do stopnia, który nas zadowala. Proces odchudzania trwa zazwyczaj kilka miesięcy, po nim następuje proces utrzymania wagi ciała i zachowania pięknej sylwetki. Tylko wytrwałe kobiety mogą cieszyć się wspaniałą figurą i tylko wytrwali mężczyźni mogą ukazać piękny zarys muskulatury. Zacznij odchudzanie wraz z nami!
Fitness TV
Fitnesski
Seksowne ciałka
Moda na zdrowie
(c) 2009 magicsport.pl - kopiowanie dozwolone jedynie po uzyskaniu zgody zarz�du magicsport.pl - prawa autorskie
Strony Internetowe
Cenimy Twoją Prywatność